Ми оцінимо економічну стійкість ваших бізнес показників і підкажемо ефективний метод поводження з прибутком

Оцінка прибутку та результатів

Бізнес неможливий без капіталовкладень. При запуску будь-якого проекту підприємець вкладає кошти і сподівається отримати високий дохід, що покриває витрати. Оцінити, наскільки ефективно працюють інвестиції, дозволяє такий показник, як рентабельність бізнесу.

Аналіз прибутковості дозволяє компаніям максимізувати свій прибуток, а також максимізує можливості, якими може скористатися бізнес, щоб залишатися успішними і актуальними на дуже динамічному, конкурентному і динамічному ринку.

Аналіз рентабельності особливо корисний і необхідний для зростаючих компаній. Аналіз рентабельності допомагає компаніям визначити можливості зростання; оскільки ситуація ще не так стабільна в порівнянні з більш усталеним бізнесом, аналіз прибутковості може пояснити різницю між закриттям і утриманням на плаву. В кінцевому рахунку, аналіз прибутковості може допомогти просунути цей бізнес в майбутнє і дозволити цьому бізнесу розвивати потенціал, який дозволив йому існувати в першу чергу.

Аналіз рентабельності допомагає особам, які приймають рішення, побачити більш конкретну картину компанії в цілому, що дозволяє їм, в свою чергу, створити правильну стратегію зростання. Відсутність або недостатня поінформованість про слабкі сторони бізнес-процесів може привести до критичного провалу, якщо керівництво компанії не знає, коли і де викликати зростання. Аналіз рентабельності, по суті, дає керівництву компанії можливість зміцнити стан компанії, перш ніж вносити зміни в ініціативи зростання.

 

ЗАГАЛЬНІ КЛЮЧОВІ ПОКАЗНИКИ ЕФЕКТИВНОСТІ ДЛЯ МАЛОГО БІЗНЕСУ

У малому бізнесі для оцінки ефективності використовують всього 3-5 показників. Ось основні:

власний капітал;
прогноз руху грошей;
доходи і витрати;
обсяг виробництва і якість продукції;
собівартість продукції;
рентабельність.

Найважливіший показник для власників малого бізнесу - власний капітал. Якщо він зростає - все в порядку, якщо не росте або зменшується - в бізнесі проблеми.

ВЛАСНИЙ КАПІТАЛ
Підприємець запускає бізнес і вкладає в нього власний капітал - гроші, техніку, нерухомість, для того щоб ці ресурси приносили йому дохід.

Наприклад, власник автомийки закупив обладнання та викупив приміщення - він миє автомобілі і отримує з цього прибуток. Або продавець квітів купив невелике приміщення, придбав різні види рослин і продає їх. Ці ресурси приносять йому прибуток.

У бухгалтерії такі ресурси називаються активами. Вартість активів - і є власний капітал.

Але не завжди ресурси - власність власника. Буває, він бере їх в оренду або набуває в кредит або лізинг. Тоді власний капітал - це активи мінус зобов'язання перед кредиторами.

Якщо бізнес працює успішно - власний капітал збільшується. Якщо сума не змінюється або стала менше - бізнес працює в нуль або збитковий. Крім того, власний капітал показує, наскільки бізнес незалежний. Якщо власного капіталу більше, ніж позикового - відмінно. У разі закриття бізнесу можна розпродати активи і розрахуватися з кредиторами. Якщо менше - підприємцю доведеться влазити в борги, щоб заплатити кредиторам.

Для оцінки власного капіталу використовують показник рентабельності. Він показує, скільки прибутку приносить бізнес на вкладені гроші.

ПРОГНОЗ ГРОШОВОГО ПОТОКУ
Компанія веде розрахунки з постачальниками, оплачує податки, зарплату. Іноді гроші відразу надходять на рахунок компанії за надані послуги або товари, іноді - пізніше.
Грошовий потік - це спільний вхідний потік грошей в звітному періоді (місяць, квартал, півріччя, рік). Грошовий відтік - вихідні виплати, гроші, які компанія платить іншим компаніям або людям.

Прогноз грошового потоку - загальна сума платежів від тих, хто винен гроші компанії мінус загальна сума платежів тим, кому повинні вона.

Не плутайте грошовий потік і прибуток. Грошовий потік - це фактичний притік грошей і їх відтік в звітному періоді, а прибуток - це враховані доходи від продажів мінус проведені в цьому місяці витрати компанії.

Розрив між прибутком і грошовим потоком може бути величезним. Наприклад, підприємець продає багато товарів в кредит (краще з відстрочкою платежу), а оплату за них отримує тільки через кілька місяців. За фактом прибуток є, в реальності - готівки немає. У таких випадках говорять про касовий розрив.

Для власників малого бізнесу прогнозування грошового потоку важливіше прибутку. Компанія може бути прибутковою, але мати негативний грошовий потік. Тоді вона не зможе оплатити свої рахунки. Брак готівки - велика проблема в малому бізнесі. Це одна з найчастіших причин банкрутства.

Аналізувати грошові потоки потрібно регулярно - щонайменше раз на місяць і порівнювати суми надходжень з сумами виплат. Це допоможе вчасно помітити розрив і не залишитися без грошей.

Прогноз руху грошових коштів допомагає краще управляти бюджетом компанії, планувати фінансування і грамотно розподіляти гроші. Для цього існує стандартний звіт про рух грошових коштів, або ДДС.

Express
120
день

Финансовый Разбор, определение потенциально слабых мест

Анализ дебиторской задолженности, запасов готовой продукции, анализ затрат

Платежный Календарь, движение денежных средств на 3 месяца

Краткосрочное финансовое планирование деятельности

MEDIUM
120
день

Финансовый Разбор, определение потенциально слабых мест

Анализ дебиторской задолженности, запасов готовой продукции, анализ затрат

Платежный Календарь, движение денежных средств на 2 месяца

Короткосрочное финансовое планирование деятельности 1 месяц, 3 месяца

Выработка новых процессов и рекомендаций

Ежемесячная проверка и корректировка планирование если есть необходимость

Максимизация прибыли.Финансовое моделирование , 2 сценария

CHOOSE

Your Plan

Price

Финансовый Разбор,  определение потенциально слабых мест

Краткосрочное финансовое планирование деятельности

Domains

Платежный Календарь, движение средств 


Email Accounts

Bandwidth

Support

Users

 EXPRESS

Швидко та ефективно

$59.99

Від


 1 месяц

No Domains

 3 месяца

10 Email Accounts

10 GB Bandwidth

24/7 Customer Support

100

medium

For the Unlimited Users

$159.99

Від


 1-3 месяца 

No Domains

4 месяца

10 Email Accounts

10 GB Bandwidth

24/7 Customer Support

500

PREMIUM

All Features are Available

$259.99

Від


1-6 месяцев

No Domains

6 месяцев

10 Email Accounts

10 GB Bandwidth

24/7 Customer Support

Unlimited

Замовити послугу